O mně

Jmenuji se Lenka Červená a zabývám se terapií člověka formou kineziologie. Aplikuji taktéž Bachovu květovou terapii a aromaterapeutické masáže. Vaše zdraví pomohu upevnit i pomocí fytoterapie (bylinné směsi míchané na míru klientovi)

Ráda Vás přivítám ve svých prostorách na Praze 5, na konzultaci či již samotnou terapii. Neváhejte mne kontaktovat, zavolejte si na telefon +420 737 16 18 42 nebo mi napište co Vás trápí použitím tohoto kontaktního formuláře.

Vystudovala jsem Institut českých aromaterapeutů. Náplní dvouletého studia byly základy tradiční čínské medicíny, fytoterapie a indikování eterických olejů na různé zdravotní problémy a jako prostředek k léčebné a relaxační masáži. Soustřeďuji se na pomoc dospělým lidem a dětem s alergií, atopickým ekzémem a akné, poradím jak pečovat o pokožku přírodními cestami bez vedlejších účinků.

Bachovu květovou terapii jsem studovala v certifikovaném centru Bachovy květové terapie Krystal Aquamarin jako certifikovaný terapeut.

Kineziologii - metodu One Brain - jsem absolvovala formou kurzů , pod vedením oficiálního zástupce této metody v ČR - společnosti Amikus s.r.o.

Fytoterapii - BYLINKY- bylinná profylaxe k upevnění zdraví a vitality , jsem studovala na Škole přírodní medicíny ve čtyřleté studiu, zabývám se výhradně bylinami rostoucími v našich přírodních podmínkách.