Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masážAromaterapeutická masáž nabízí příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů.

Éterické oleje jsou vybrané na míru jednotlivého klienta a jsou ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji. Takto vytváří kompozici, která proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže, ale také podpoří psychickou rovnováhu.

Aromaterapeutická masáž využívá znalosti akupresurních bodů a drah meridiánů z čínské medicíny.

Blahodárné účinky masáže vonnými oleji jsou známé již tisíce let a dnes je znovu objevujeme. Při holistické aromamasáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, dokáže nás zbavit únavy a napětí. V dnešní době, kdy 90 % onemocnění má původ v psychosomatice, je tato metoda, která dokáže redukovat stres, velmi významným pomocníkem pro udržení zdraví a dobré kondice. Proč má aromaterapeutická masáž tak blahodárné účinky a mnoho lidí se cítí jako znovuzrození? Pro dokonalý účinek jsou nosné tři principy:

  • kvalita eterických olejů
  • docílení hluboké relaxace
  • kvalita péče o klienta

Použití éterických olejů přírodního původu bez syntetických příměsí je základem ozdravného účinku. Podobně jako při meditaci nebo těsně před usnutím se při hluboké relaxaci sníží mozková frekvence na hladinu alfa, ve které je naše tělo schopno samo regenerovat.

Jak aroma masáž probíhá?

Technika aromaterapeutické masáže je nastavena tak, abych klientovi k hluboké relaxaci pomohla. Komfort klienta je zajištěn dostatečným zakrytím částí, které nejsou právě masírovány. Masážní místnost je tichá, klidná, aby klient nebyl rušen běžným provozem salonu. S kvalitou péče úzce souvisí nejen prostředí, ale i kvalita samotné masáže a terapeuta.

Masážní techniky jsou relaxační, s klientem se nemanipuluje, využívám různého tlaku a jsem si vědoma bolestivých míst. Celková masáž těla (záda, šíje, nohy, ruce, hlava) trvá 90 minut, v případě částečné masáže 60 minut, aby měl klient čas si odpočinout v hluboké relaxaci.

Aromaterapeutická masáž uvolňuje svalové napětí a ošetřuje bolestivá místa, má účinky na lymfatický a oběhový systém, přispívá k odvodu toxických látek z organizmu, ale pracuje i s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Oproti pouhé mechanické masáži, má pro klienta silnější terapeutický účinek.

Co po aromamasáži?

Protože éterické oleje po masáži zůstávají v organizmu, není vhodné je hned smývat. Pokožka je po masáži vláčná, hydratovaná, ale nikoliv mastná. Po masáži by klient neměl provozovat náročné fyzické ani psychické úkony, také by se měl vyhýbat dlouhé koupeli, těžkému jídlu, přemíry kávy, alkoholu či cigaretám. Při masáži dochází k uvolňování toxinů a je třeba hodně pít, nejlépe čistou vodu. Reakce jsou velmi individuální, od přílivu energie až po únavu v extrémních případech. Je třeba svému tělu naslouchat a dopřát mu co potřebuje.

Přestože jsou éterické oleje nástroje jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do našeho těla, uvolnit mysl a užít si to, co si dopřávaly egyptské královny nebo císařští panovníci.

Kolik Vás to bude stát?

Aromaterapeutická masáž – relaxační

Masáž celého těla cena za 1,5 hodiny - 1100Kč

Masáž zad a šíje cena za 1hodinu -700Kč

                                                              

Masáž pomáhá odstranit fyzické potíže (bolesti zad, hlavy) a zároveň podpoří psychickou rovnováhu, uleví při stresu.

Masírujeme záda, šíji, nohy , ruce a hlavu.