Terapie kineziologií

KineziologieKlasická kineziologie je vědecká disciplína, která se zabývá mechanickými zákonitostmi pohybového ústrojí člověka. Od tohoto se pak odděluje to, co nás bude dále zajímat především a to je Aplikovaná kineziologie. Aplikovaná kineziologie funguje na principu vztahu kondice Vašich svalů a vnitřního systému člověka.

Teorie aplikované kineziologie

Terapie kineziologií pracuje s teorií, že každý sval či skupina svalů má určitý vliv na vnitřní orgány člověka, zažívací ústrojí, žlázy, míchu a kosti a krevní oběh. A tím se dostáváme k jasnému pravidlu - pokud jsou svaly v pořádku, pak je v pořádku i vnitřní systém člověka. Protože však ne úplně vždy jde problém řešit samostatným pravidelným cvičením, nabízíme Vám péči o Vaše svaly a tím pádem i o Váš vnitřní systém pomocí naší kineziologické terapie.

Jak probíhá setkání?

Terapeut nejprve provede vyšetření na reakci svalů, čímž zjistí celkový stav Vašeho těla. Svaly reagují na negativní informace oslabením nebo napětím. Každý fyzický nebo psychický problém se projeví na svalovém napětí. Mozek si uchovává všechny zážitky od narození po současnost. Terapeut na základě svalového testu tyto negativa vyhledá a pomocí různých psychoterapeutických technik obnoví tok energie a pomůže organismu navrátit se do rovnovážného stavu. Na konci sezení klient většinou cítí úlevu.

Kolik Vás to bude stát? (Ceník)

Konzultace - Cena za 1 hodinu 800 Kč

Prostřednictvím svalového testu můžeme zpětně vyhledat prožitá traumata z našeho života, pochopit jak nás zažité vzorce chování ovlivňují v současnosti a zpracovat tak, aby pro Vás zůstala možnost svobodného rozhodování.

Terapie může pomoci ulevit od stresu, najít svůj skrytý potenciál, odhalit alergie a citllivost na potraviny, urychlit léčebný proces apod.