Reference

U Lenky Červené jsem našel účinný lék na bolest. Staré křivdy, bolesti, trápení, to vše jsem u Lenky Červené "odhodil”. Ten upřímný lidský přístup mě okouzlil, potěšil a vždy když jsem potřeboval, byla tu pro mě. A pomohla i mému synovi. Moc si ji cením i za ten kousek práce navíc. Rád doporučuji lidi, za kterými je spolehlivá práce.

Honza

---------------------------------------------------------------------------

S pani Červenou spolupracujem už skoro rok. Každé zo stretnutí je nesmierne inšpiratívne. Je to veľmi senzitívna žena, na prvý pohľad veľmi krehká, s úžasne bystrým vhľadom. Je skvelým sprievodcom na ceste životných výziev. Velmi dakujem za spolupracu a za Vasu pomoc.

Katarina 

---------------------------------------------------------------------------

Kineziologie od Lenky Červené - pomohla mi určitě. V souběhu s probíhající psychoterapií jste mi poskytla ucelený "obrázek" o stavu, ve kterém se nacházím. Zatímco psychoterapie pracuje s vědomím, kineziologie se pohybuje spíše v kruzích podvědomí. Rozhodně doporučuji každému, kdo v životě prochází jakoukoliv složitou situací, trápí ho potíže, ze kterých nevidí cestu ven nebo jen potřebuje mít někoho, komu se může svěřit se svým strachem, obavami, úzkostmi nebo trápením bez obav, že ho někdo odsoudí. Zároveň velmi oceňuji možnost doporučení správných esencí z Bachovy terapie - přírodní cesta, díky které se mě osobně velmi ulevilo a dodnes mi pomáhá lépe zvládat stresové nebo jinak náročné situace.  A psychoterapie mě zas naučila, že není třeba na vše spěchat, že některé situace, dojmy a pocity musí takzvaně "uzrát". Jakmile nastane doba, kdy budu na další změny připravena, jsem přesvědčena, že mé kroky povedou opět k Vám. Tímto Vám ještě jednou děkuji za Váš čas a energii, kterou jste mi věnovala.

Šárka

--------------------------------------------------------------------------

Bez Vas a setkani s kineziologii bych nenasla cestu sama k sobe,  nedokazala bych prijmout sve blizke takove jaci jsou,  nepoznala bezpodminecnou cistou lasku v sobe, ktera mi zalila srdce jako nikdy v zivote a verim,  ze diky tomu poznani a prijeti sama sebe se mi splnilo to nejvetsi prani v zivote..nosit pod srdcem novy zivot :) a i kdyz je ta nase zivotni cesta zapeklita a budem muset stale opatrovat krehke stesti v nas, stoji nam za tu snahu a poznani kazdy novy den,  kdy bude zivot stastnejsi nejen pro nas,  ale i pro nase blizke,  pratele a lidi kolem nas :) 

Gabriela

--------------------------------------------------------------------------

...vůně prostupuje Vašimi smysly, vůně se proplétá buňkami a až do hloubi 

vaší znavené mysli se Vaše unavené tělo pomalu odevzdává .-  - Kdo 

přišel okusit, bude se vracet, kdo již zná, nebude chtít již nic jiného. Díky 

vzájemné důvěře Vašeho těla a éterických esencí...budete vrnět, budete 

usínat s pocitem nesnesitelné lehkosti bytí....budete vnímat jen aroma 

kolem a bude i vám, nevěřícím, udělena lekce o síle bylin....a budete 

odcházet, resp.  můžete odtančit z paloučku plných květů a vůní, a nebude 

to snadné se vrátit do reality!!!! - Vždy, když odcházím já, připadám si 

však jak bohyně, co slastmi olejů, vůni a něžné péče vykvete jen pro tu 

svou chvíli .....a mohu se zas pohybovat s tělem téměř nehmotným a 

nebolestným - to vše dokáží laskavé ruce aromaterapeutky Lenky!....

 

Marcela